Friday, December 7, 2012

Lovely blog Award!Kohen time te internetit (dhe jo vetem :P) e kaloj neper blogjet qe kam bookmark
 dhe qe ndjek me teper. 
Tek tuk eksploroj edhe ndonje blog te ri.
 Keshtu marr informacionet me te fundit te tendencave te fundit te modes, gjej inspirim per ndonje veshje 
dhe me kryesorja mundohem te gjej idete e radhes qe me duhen per blogun tim. Kohet e fundit gishtat dhe mousi im kan ngelur ne nje blog te hapur 
se fundmi nga nje vajze shqiptare. Ajo qe me terheq shume 
ne blogun e saj eshte stili i saj qe e ben te vecante, 
te qenurit e sofistikuar, elegante, chic, girly dhe mbi
 te gjitha jemi dhe kolege farmaciste :P


http://www.lornaslookbook.com/

Ne nje post te sajin, si gjithmone ato qe me terhoqen vemendjen ishin kepucet
Zara. I pelqeva shume dhe tani dua ti kem dhe une. Por duke
 qene se ne ketu skemi Zara :P, mendova per nje diy! Me duket 
i thjeshte si projekt madje dhe brenda sekondit i
gjeta dhe se ku mund ti blej materialet 
qe me duhen! Per tutorialin, me ndiqni ne perditsimet ne vazhdim te blogut!

Tani, kam pare gjithandej qe shume blogger, per te dhene
pelqimin e tyre per nje blog, kane krijuar cmime tip Award! Kete gje mendova ta bej dhe une! Goes to...

LORNA'S LOOKBOOK

:))))))

No comments:

Post a Comment

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...